Men’s Health dergisi Ekim sayısında çıkan haberimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Big Boyz Festival

Türkiye’nin ilk ve tek hobi-aktivite festivali Big Boyz Festival, 3-5 Kasım tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta meraklılarıyla buluşuyor.

Büyüklere oyuncaklar konseptiyle günlük koşuşturma içinde zevk ve hobilerine zaman ayıramayan şehir insanının, farklı aktiviteleri ve seçenekleri bir arada bulabileceği, hem alışveriş yapıp hem eğleneceği, rol model aldığı kişileri dinleyerek yepyeni bilgiler öğreneceği, workshoplara katılıp kendini geliştirebileceği taptaze festival, üç gün boyunca değişik etkinliklerle katılımcılarına bir nevi nefes alma imkânı sunuyor.

7’DEN 70’E HER ZEVKE HİTAP EDECEK

Big Boyz Festival’in ziyaretçileri; bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan Türkiye’nin teknolojiden giyime en ünlü 50 markasından alışveriş yapabilecek. Bunun yanı sıra her biri alanında uzmanlaşan birbirinden ünlü konuklar, söyleşilerle deneyimlerini katılımcılara aktaracak. Yemek, okçuluk, DJ, barista atölyesinde verilen eğitimlerle, tavla turnuvası, PlayStation deneyimi gibi aktiviteler kadınlar ve çocuklar da dahil 7’den 70’e her zevke hitap edecek.

UZUN YOL HİKÂYELERİNİ ŞAMPİYONLARDAN DİNLEYİN

Dakar Rallisi ve uluslararası cross country yarışlarında ülkemizi temsil eden Türk takımı ‘’Kankalarla Seyahat’’ başlıklı söyleşileriyle uzun yol hikâyelerinin inceliklerini anlatacak. Tam bir kahve tutkunu, hayatını buna adamış ve Türkiye’ye kahvede yeni bir soluk getiren, kavurma ustası ve barista eğitmeni Sam Çeviköz, kahve çekirdeğinin ruhunu Big Boyz Festival’de yaşatacak. Türkiye’nin en çok kilometre yapmış Harleycisi Yol Kaptanı, Harley Davidson felsefesiyle ilgili çok özel söyleşi yapacak. Sportif havacılığa gönül vermiş Atilla Hacısüleymanoğlu hobi havacılığını herkesin yapabileceğini anlatıp dinleyicilerini cesaretlendirecek. Birçok ünle isme eğitim veren Murat Yazıcı da Enduro Gösterisi ve söyleşiyle misafirlerle deneyimlerini paylaşacak. Festival’de akıl almaz Enduro şovlar ve Redbull-KTM sporcusu Birkan Polat’ın stunt rider şovu, akrobasi sevenlerin heyecana doymasını sağlayacak.

BOL BOL DANS EDECEĞİNİZ PARTİLER VE YEPYENİ KEŞİFLER

Sergilenen Gyrocopter modelleri ve uçaklar festival konuklarını geleceğin kişisel hava araçları ile tanıştıracak. Müzikler, gün boyunca Türkiye’nin en seçkin radyolarını bünyesinde toplayan Karnaval tarafından çalınacak. Festivalde düzenlenecek partiler ve dev konserlerle eğlence doruğa çıkacak. Ceza, canlı orkestrasıyla birlikte 3 Kasım’da sahne alacak. Pentagram akustiğe mola verip, Murat İlkan ve Ogün Sanlısoy’un da yer aldığı kadrosuyla elektrikli konserle 4Kasım’da sevenleriyle buluşacak. Festivalin 5 Kasım’daki konuğu ise pop müziğin en sevilen isimlerinden Mirkelam.