Güzel havaların, denizin, güneşin tadını çıkarmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Mesafeleri zevk hale getiren elektrikli scooterdan, su altında uçuş keyfi yaratan Subwig Honeycomb’a, konsept gibi görünse de sizin de sahip olabileceğiniz, Big Boyz Festival’de deneme imkanı bulacağınız inanılmaz büyük oyuncaklardan birkaçını listeliyoruz.

Egret Ten

Şehrin kalabalığı, trafik sıkışıklığı, zaman darlığı sizi yormasın. Pratik yaşayan, yenilikleri seven herkes için Egret elektrikli scooter; şehir ulaşımını eğlenceli hale getiriyor. Taşıma kolaylığı, modern tasarımı ve pratikliği ile, bir yerden bir yere gitmek çile olmaktan çıkıyor.

Subwing Honeycomb

Su altında uçmak… kulağa çok iyi geliyor değil mi?

Fırdöndü ile birbirine bağlanan kanatlar sayesinde su altına dalmak, su altında taklalar atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kontrolü çok kolay öğrenilen Subwing su altı eğlencesine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Gocycle

Eski McLaren Car tasarımcısı elinden çıkan Gocycle, hafif, katlanabilir, elegan elektrikli bisikletleriyle ulaşımı zevkli hale getiriyor.

Elektrikle çalışan Jet Surfboard Lampuga

Kalabalık plajlardan uzaklaşmak, sığ sularda manevra yapmak, dalgalarda gezinmek… Lampuga sizin için.

Hafif karbon fiber kompozit yapısı ve güçlü elektrik jet motoru ile  Lampuga, pürüzsüz ve hızlı bir sörf deneyimi sunuyor.

Seabob F5S

Su altı kayıtları için taşıdığınız ekipmanları düşünün, peki ya aracınız sizin için her şeyi kaydedebilir desek? Seabob FS5 içinde bütünleşik gelen SEABOB-Camsystem ile tüm su altı görüntüleriniz Full HD kaydedebildiğiniz gibi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

Quadrofoil Q2S Electric

Quadrofoil’in hidrolik yönlendirme sistemi ile suyun üzerinde yumuşak bir sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Ergonomik ve yumuşak koltukları ile su üstünde hem uçup hem de kuru kalabilirsiniz.

© 2017 Big Boyz Festival